ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4263276
nr 426 3276
Förgylld, höjd: 73 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 augusti 2006
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr